Portal Pracownika

Portal Pracownika to tematyczne bazy wiedzy i szkolenia dostępne wyłącznie dla Pracowników Śląskiego Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Za ich pomocą w szybki i intuicyjny sposób można dotrzeć do udokumentowanych informacji, danych i informacji wykorzystywanych w Spółce. To narzędzie ma ułatwić nam zarządzanie wiedzą organizacji i sprawną komunikację wewnętrzną.

 


Program PGG Family   

Program PGG Family to specjalny program dla Pracowników Polskiej Grupy Górniczej, w którym mogą brać udział również Pracownicy Śląskiego Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Dzięki programowi PGG Family Pracownicy będą mogli korzystać z wielu promocji i zniżek przygotowanych specjalnie dla Spółki.

   Gotowi na RODO

 

Wewnętrzne szkolenie i pakiet materiałów dla Pracowników


zrzut ekranu szkolenia

System Zarządzania Jakością

Szkolenie wewnętrzne System Zarządzania Jakością. Znajduje się w nim całość aktualnej wersji dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością w Śląskim Centrum Usług Wspólnych Sp. z o. o, na zgodność z normą ISO 9001.


zrzut ekranu szkolenia

Programy

Baza wiedzy Programy zawiera skany fragmentów programów kursów i szkoleń, które obowiązują w Śląskim Centrum Usług Wspólnych Sp. z o. o. Każdy Pracownik może w niej sprawdzić, czy program kursu czy szkolenia, który chce wykorzystać przy organizacji usługi jest aktualny.


zrzut ekranu szkolenia

Ewaluacja

Baza wiedzy zawierająca narzędzia ankietowe do ewaluacji szkoleń w ŚCUW Sp. z o.o.


zrzut ekranu szkolenia

Strefa Wykładowcy

W tym miejscu znajdują się zasoby multimedialne, które mogą być wykorzystywane przez Wykładowców w trakcie realizacji zajęć w Śląskim Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

 


zrzut ekranu szkolenia

 

Transfer

  

Redakcja

   

Ostatnia modyfikacja: środa, 21 listopad 2018, 11:44